Commissies

Commissie 2018

Op de foto:
Van links naar rechts:
Jean-Pierre Destecker (lid),
Ronny Van Caneghem (Ondervoorzitter envoorzitter gewest Kortrijk/Roeselare),
Marianne Dayer (departement aansluitingen),
Luc De Brabander (lid),
Wilfried Lacoere (voorzitter),
Olivier Marques Solipa (secretaris gewest Kort/Roes),
Christine Ameel (departement wedstrijdbladen),
Daniel Goeman (Voorzitter tuchtcommissie).
Patrick Daerden (secretaris en penningmeester),
Herman Vermeulen (Erevoorzitter Gewest Brugge/Kust),
Roger Breemersch (lid),

Provinciale Commissie

Provinciale Voorzitter

Wilfried Lacoere
Wilfried Lacoere

Fazantenlaan 37
8450 Bredene
Tel.Pr. 059/32.13.31
voorzitter@bedrijfsvoetbal.be
SK Post/Red Fox (B/K)

Ondervoorzitter en Voorzitter Tuchtcommissie

Ronny Van Caneghem
Ondervoorzitter en Voorzitter Gewest Kortrijk/Roeselare:
Ronny Van Caneghem

Onderwijsstraat 19
8930 Menen
Tel.Pr. 056/53.12.75
Gsm: 0486/47.44.12
ronnyvc@outlook.be
VK Delies(K/R)

Daniel Goeman
Voorzitter tuchtcommissie: Daniel Goeman

Poperingeseweg 114
8908 Vlamertinge
Tel.Pr. 057/20.73.44
Gsm: 0477/33.21.63
goeman.daniel@gmail.com
VKP Sadef (K/R)
voorzitter-tuchtcommissie@bedrijfsvoetbal.be

Provinciale Secretaris

Patrick Daerden
Gerechtigde correspondent en Penningmeester: Patrick Daerden

Graaf de Muelenaereln 71
8000 Brugge
secretaris@bedrijfsvoetbal.be
Tel.Pr. 050/34.00.57
Gsm: 0486/97.00.27
penningmeester@bedrijfsvoetbal.be
VK De Rese-Keypharm (B/K)
Bank: BE52 4751 0450 7109

Secretariaat

Christine Ameel
Departement Wedstrijdbladen

Onderwijsstraat 19
8930 Menen
wedstrijdbladen@bedrijfsvoetbal.be
Gsm: 0497/03.68.88
VK Delies (K/R)

Marianne Dayer
Departement Aansluitingen

Graaf de Muelenaereln 71
8000 Brugge
aansluitingen@bedrijfsvoetbal.be
Tel.Pr. 050/34.00.57
Gsm: 0487/17.98.80
VK De Rese-Keypharm (B/K)

Lorenzo Seghers
Secretaris Gewest Kort/Roes: Olivier Marques Solipa

Kon.Elisabethlaan 64
8500 Kortrijk
Gsm: 0491/08.74.59
marquessolipa@hotmail.com
SC Basix (K/R)

leden

Luc De Brabander
Lid:Luc De Brabander

Den Akker 70
8730 Oedelem
Tel.Pr. 050/79.01.61
Gsm: 0478/84.85.00
luc_de_brabander@hotmail.com
KV Rust Roest(B/K)

Jean-Pierre Destecker
Lid: Jean-Pierre Destecker

Oude Zak 20
8730 Oedelem
Tel.Pr. 050/79.01.34
Gsm: 0478/34.91.78
jean-pierre.destecker@pandora.be
KV Rust Roest (B/K)

Roger Breemersch
Lid: Roger Breemersch

Izegemse Aardeweg 55
8800 Roeselare
Tel.Pr. 051/20.78.31
Gsm: 0495/47.05.35
roger.breemersch@telenet.be
SC Basix (K/R)

Diverse commisie seizoen 2018/2019

Provinciale Commissie

Voorzitter Wilfried Lacoere
Ondervoorzitter Ronny Van Caneghem
Voorzitter Tuchtcommissie Daniel Goeman
Gerechtigde Correspondent en Penningmeester Patrick Daerden
Leden Luc De Brabander
Roger Breemersch
Jean-Pierre Destecker
Olivier Marques Solipa
Marianne Dayer
Christine Ameel

Provinciale Tuchtcommissie

Voorzitter Daniel Goeman
Leden Patrick Daerden
Roger Breemersch
Verslaggever Ronny Van Caneghem
Bureau Arbitrage Peter Van Loo

Commissie Provinciaal Solidariteitsfonds

Voorzitter Wilfried Lacoere
Voorzitter Tuchtcommissie Daniel Goeman
Gerechtigde Correspondent en Penningmeester Patrick Daerden

Beroepscommissie

Voorzitter Walter Lava
res. Roland Traversier
Penningmeester (zonder stemrecht) Patrick Daerden
Verslaggever (zonder stemrecht) Patrick Daerden
Leden Marianne Dayer
Christine Ameel

Gemengde Commissie

Wilfried Lacoere Patrick Daerden
Daniel Goeman

Provinciale sportcommissie

Provinciale commissie KWVBB

Van links naar rechts:
Ronny Van Caneghem,
Roger Breemersch
Voorzitter Daniël Goeman,
Patrick Daerden.

Activiteitenkalender

Juli 2019

Zaterdag 06/07/2019

Gewest Zuid
Bestuursvergadering om 9u00 in Oud Gemeentehuis te Hulste

Maandag 08/07/2019

Gewest Brugg/Kust
Bestuursvergadering
Vergaderplaats: FC Den Comptoir om 19u00

Augustus 2019

Woensdag 28/08/2019

Gewest Zuid
Algemene Vergadering om 19u00in Oud Gemeentehuis te Hulste

Zaterdag 31/08/2019

Start Competitie Gewest Zuid

Provinciale commissie - Startvergadering 2019-2020
Vergaderplaats: Hoeve Ter Kerst te Gits
Start:09 uur Plenaire Vergadering

September 2019

Maandag 02/09/2019

Gewest Brugge/Kust
Verplichte ledenvergadering
Vergaderplaats: TC Blauwe Reiger om 19u00

Zaterdag 07/09/2019

Start Competitie Gewest Brugge/Kust

Oktober 2019

Zaterdag 05/10/2019

5 de Editie Week van de Official

Maandag 07/10/2019

Bestuursvergadering Gewest Brugg/Kust
Vergaderplaats: Den Comptoir om 19u00

Zaterdag 26/10/2019

Bestuursvergadering Gewest Zuid
Vergaderplaats: Oud Gemeentehuis om 9u00 te Hulste

November 2019

Vrijdag 01/11/2019

Herdenkingsdienst overleden sportmakkers
Plaats:Beveren-Roeselare
Start:10 uur

Zaterdag 02/11/2019

Provinciale commissie
Vergaderplaats:Hoeve Ter Kerst te Gits
Start:09 uur Plenaire Vergadering

Zaterdag 23/11/2019

Start Voorronde bekertornooi Gewest Zuid

Maandag 25/11/2019

Bestuursvergadering Gewest Brugg/Kust
Vergaderplaats: FC Den Comptoir br om 19u00

December 2019

Zaterdag 7/12/2019

Bestuursvergadering Gewest Zuid
Vergaderplaats: Oud Gemeentehuis om 9u00 te Hulste

Zaterdag 14/12/2019

Provinciale commissie
Vergaderplaats: Hoeve ter Kerst te Gits
Start:09 uur Plenaire Vergadering

Zaterdag 21/12/2019

Gewest Brugge/Kust
1/8 finales Beker Brugse sportraad en Silver Cup

Januari 2020

Zaterdag 18/01/2020

Gewest Brugge/Kust
1/4 finales Beker Brugse sportraad en Silver Cup

Maandag 20/01/2020

Gewest Brugge/Kust
Verplichte leden vergadering met receptie om 19u in TC Blauwe Reiger

Vrijdag 24/01/2020

Gewest Zuid
Algemene verplichte ledenvergadering met receptie om 19u15 te Otegem

Februari 2020

Maandag 17/02/2020

Bestuursvergadering Gewest Brugg/Kust
Vergaderplaats: FC Den Comptoir om 19u00

Zaterdag 29/02/2020

29/02/2019 - 08/03/2020 Week van de vrijwilliger

Maart 2020

Zaterdag 07/03/2020

2de Vrouwendialoog Vergaderplaats: Hoeve ter Kerst te Gits
 

Zaterdag 14/03/2020

Provinciale commissie
Vergaderplaats: Hoeve ter Kerst te Gits
Start:09 uur Plenaire Vergadering

Zaterdag 21/03/2020

Gewest Brugge/Kust
1/2 finales Beker Brugse sportraad en Silver Cup

Bestuursvergadering Gewest Zuid
Vergaderplaats: Oud Gemeentehuis om 9u00 te Hulste

Maandag 23/03/2020

Bestuursvergadering Gewest Brugg/Kust
Vergaderplaats: FC Den Comptoir br om 19u00

April 2020

Donderdag 02/04/2020

Dag van de Secretaris
Vergaderplaats: Hoeve ter Kerst te Gits

Zaterdag 04/04/2020

Kwart Finale bekertornooi Gewest Zuid

Zaterdag 11/04/2020

Halve Finale bekertornooi Gewest Zuid

Zaterdag 25/04/2020

Finale bekertornooi Gewest Zuid
Terrein Mont à Leux te Moeskroen

Gewest Brugge/Kust
Finale Beker Brugse Sportraad
Finale Silver Cup

Mei 2020

Zaterdag 02/05/2020

Eindseizoenvergadering 2019-2020
Vergaderplaats: Hoeve ter Kerst te Gits
Start:09 uur Plenaire Vergadering

Vrijdag 08/05/2019

Gewest Zuid
Algemene Verplichte ledenvergadering einde seizoen
Vergaderplaats: Zaal Molenheem te Heule om 19u15

Maandag 11/05/2020

Gewest Brugge/Kust
Verplichte Algemene Gewestelijke Statutaire Vergadering
Vergaderplaats: TC Blauwe Reiger om 19u00

Zaterdag 16/05/2020

Provinciale Finales
Terrein: Kunstgrasveld KSCT Menen

Zaterdag 30/05/2020

Provinciale Statutaire Vergadering
Vergaderplaats: Peristilium te Gits
Start: 09:30 uur Statutaire Vergadering

Juni 2020

Maandag 01/06/2020

Bestuursvergadering Gewest Brugg/Kust
Vergaderplaats: FC Den Comptoir br om 19u00