Commissies

PROVINCIALE COMMISSIE


Provinciale Commissie 2019




Wilfried Lacoere
Provinciale Voorzitter:
Wilfried Lacoere

Fazantenlaan 37
8450 Bredene
Tel.Pr. 059/32.13.31
Gsm: 0471/52.22.01
voorzitter@bedrijfsvoetbal.be
SK Post/Red Fox (B/K)

Ronny Van Caneghem
Provinciale Ondervoorzitter
Ronny Van Caneghem

Onderwijsstraat 19
8930 Menen
Tel.Pr. 056/53.12.75
Gsm: 0486/47.44.12
ronnyvc@outlook.be
VK Delies(K/R)

Daniel Goeman
Voorzitter tuchtcommissie: Daniel Goeman

Poperingeseweg 114
8908 Vlamertinge
Tel.Pr. 057/20.73.44
Gsm: 0477/33.21.63
goeman.daniel@gmail.com
VKP Sadef (K/R)
voorzitter-tuchtcommissie@bedrijfsvoetbal.be

Patrick Daerden
Gerechtigde correspondent en Penningmeester: Patrick Daerden

Graaf de Muelenaereln 71
8000 Brugge
secretaris@bedrijfsvoetbal.be
Tel.Pr. 050/34.00.57
Gsm: 0486/97.00.27
penningmeester@bedrijfsvoetbal.be
VK De Rese-Keypharm (B/K)
Bank: BE52 4751 0450 7109

Christine Ameel
Departement Wedstrijdbladen

Onderwijsstraat 19
8930 Menen
wedstrijdbladen@bedrijfsvoetbal.be
Gsm: 0497/03.68.88
VK Delies (K/R)

Marianne Dayer
Departement Aansluitingen

Graaf de Muelenaereln 71
8000 Brugge
aansluitingen@bedrijfsvoetbal.be
Tel.Pr. 050/34.00.57
Gsm: 0487/17.98.80
VK De Rese-Keypharm (B/K)

Lorenzo Seghers
Secretaris Gewest Kort/Roes: Olivier Marques Solipa

Kon.Elisabethlaan 64
8500 Kortrijk
Gsm: 0491/08.74.59
marquessolipa@hotmail.com
SC Basix (K/R)

Luc De Brabander
Lid:Luc De Brabander

Den Akker 70
8730 Oedelem
Tel.Pr. 050/79.01.61
Gsm: 0478/84.85.00
luc_de_brabander@hotmail.com
KV Rust Roest(B/K)

Jean-Pierre Destecker
Lid: Jean-Pierre Destecker

Oude Zak 20
8730 Oedelem
Tel.Pr. 050/79.01.34
Gsm: 0478/34.91.78
jean-pierre.destecker@pandora.be
KV Rust Roest (B/K)

Roger Breemersch
Lid: Roger Breemersch

Izegemse Aardeweg 55
8800 Roeselare
Tel.Pr. 051/20.78.31
Gsm: 0495/47.05.35
roger.breemersch@telenet.be
SC Basix (K/R)

Diverse commisie seizoen 2018/2019

Provinciale Commissie

Voorzitter Wilfried Lacoere
Ondervoorzitter Ronny Van Caneghem
Voorzitter Tuchtcommissie Daniel Goeman
Gerechtigde Correspondent en Penningmeester Patrick Daerden
Leden Luc De Brabander
Roger Breemersch
Jean-Pierre Destecker
Olivier Marques Solipa
Marianne Dayer
Christine Ameel

Provinciale Tuchtcommissie

Voorzitter Daniel Goeman
Leden Patrick Daerden
Roger Breemersch
Verslaggever Ronny Van Caneghem
Bureau Arbitrage Peter Van Loo

Commissie Provinciaal Solidariteitsfonds

Voorzitter Wilfried Lacoere
Voorzitter Tuchtcommissie Daniel Goeman
Gerechtigde Correspondent en Penningmeester Patrick Daerden

Beroepscommissie

Voorzitter Walter Lava
res. Roland Traversier
Penningmeester (zonder stemrecht) Patrick Daerden
Verslaggever (zonder stemrecht) Patrick Daerden
Leden Marianne Dayer
Christine Ameel

Gemengde Commissie

Wilfried Lacoere Patrick Daerden
Daniel Goeman

Provinciale Tuchtcommissie

Provinciale Tucht Commissie KWVBB

Van links naar rechts:
Roger Breemersch
Voorzitter Daniƫl Goeman,
Patrick Daerden,
Ronny Van Caneghem.










Provinciale Secretariaat

Provinciale Secretariaat KWVBB

Van links naar rechts:
Olivier Marques Solipa,
Marianne Dayer,
Patrick Daerden,
Christine Ameel.